Victoria Beckham

Victoria Beckham Profimedia.cz

David Beckham miluje zadeček své ženy: Tuhle fotku propašoval mezi přání k Victoriiným 48. narozeninám

Victoria Beckham (48) o víkendu s velkou pompou oslavila 48. narozeniny a samozřejmě se dočkala přáníček nejen na oslavě, ale i skrze sociální sítě.

Přes ně jí popřál i manžel David, který si v záplavě společných fotek neodpustil přidat fotku, kde je Victoria zezadu ve cvičícím úboru. V komentáři s emotikonou broskvičky dal jasně najevo, kterou část jejího těla má nejradši. Není to poprvé, kdy na zpevněné pozadí své ženy upozorňuje, opěvoval už ho několikrát.

Co na Victorii Beckham miluje její manžel? Nejspíš to bude zadeček, který jí David takhle veřejně vychválil

K narozeninám se jí také dostalo krásného přání od její blízké kamarádky, herečky Evy Longorie (47). „Všechno nejlepší k narozeninám jedné nejvěrnějších, nejzábavnějších, nejkrásnějších, nejchytřejších, ale také nejveselejších kamarádek, jaké si jen člověk může přát. Neustále mě inspiruješ k tomu být lepší tím, že jsi úžasným příkladem skvělé matky, manželky, dcery, sestry, obchodnice i přítelkyní. Miluju tě, zlato.“

Oslavu narozenin jako překvapení připravil její kamarád David Grutman na Floridě a Beckham na ni dorazila v doprovodu svého manžela, syna Romea, Cruze a dcery Harper.

Módní návrhářka na sebe oblékla bílý kostýmek z vlastní kolekce, který se prodává za 66 tisíc korun. Jak jí to v něm slušelo, se můžete podívat do galerie níže. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků