Sandra Pogodová a Milan Peroutka

Sandra Pogodová a Milan Peroutka Foto: archiv Divadla Broadway

Pogodová si osedlala Peroutku! Za to dostala k narozeninám nášup pomlázkou

Herec a zpěvák Milan Peroutka (33) má rád oslavy, kromě vánočních svátků se také každoročně těší na Velikonoce. My jsme oblíbeného herce a zpěváka zastihli v pražském Divadle Broadway na velikonoční repríze hit muzikálu Láska nebeská.

„Mám rád všechny tradiční důvody k oslavám. Navíc jsem i narozen na jaře, všechno kolem se probouzí, zdobí, vychutnává,“ popsal svůj vztah k svátkům jara. „Máme vlastní slepičky, takže pro vajíčka nemusíme daleko. Barvíme je a jíme je pak ještě dlouho. Mňam, už se těším na babiččinu vajíčkovou pomazánku s pažitkou a hořčicí!,“ dozvěděli jsme se dále.

Nikdy jsem neřešil politiku, ale tohle mě pohltilo: Milan Peroutka nabízí rodinný dům běžencům z Ukrajiny

Milan se pochlubil, že je zastáncem tradic, které se snaží dodržovat. „Když jsem mimo naši metropoli, vždycky si užiju tradice poctivě hezky s pomlázkou a koledováním. Ale poslední Velikonoce bylo docela dost těžké zůstat střízlivý, protože mi místo cukrovinek nabízeli všude panáky," dodal herec, který letos také slavil s kolegy v divadle.

Na slavnostní repríze Lásky nebeské tak o pomlázku nepřišla herečka Sandra Pogodová, která na jevišti mimo jiné slavila narozeniny a dostala kromě květiny pořádný nášup pomlázkou.  

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků