Jan Šťastný

Jan Šťastný Foto: Petr Horník, Právo

Vnučka Jana Šťastného se narodí za pár dnů. Budeme ji tajit, říká rodina

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Jan Šťastný (55) se již za několik dnů stane poprvé dědečkem. Veřejnost se to však pravděpodobně nedozví. "Dohodli jsme se, že po tom humbuku, který kolem nás byl, média raději o ničem informovat nebudeme," potvrdila Novinkám nastávající maminka a hercova snacha Michaela Šťastná.

"Dcera už je divoká, předpokládám, že maximálně za devět dnů budu rodit," prozradila Šťastná. Ta se stala středem pozornosti českých médií poté, co se loni potají vdala za Jana Šťastného mladšího (21) a co se ukázalo, že se ještě donedávna věnovala natáčení pornofilmů. Po porodu se chce k práci vrátit, tentokrát by ale ráda stála spíš za kamerou v roli producentky.

"Někdo nám teď fotil do okna, tak jsme zatáhli rolety a bylo to," nedělá si Michaela těžkou hlavu ze zájmu bulváru. Přesto ale plánuje porod v nemocnici, jejíž jméno úzkostlivě tají. Tvrdí, že zařízení má tak přísná bezpečnostní opatření, že se k ní případní paparazziové nebudou moci dostat.

"Už aby to bylo za mnou. Poslední dny mi není dobře. Už jsem si ale oblepila auto nálepkami Dítě v autě a koupila autosedačku. A můj muž trénuje s kočárkem po bytě," dodala manželka syna Jana Šťastného. 

David Zápal , Super.cz