Harry a Meghan v Haagu

Harry a Meghan v Haagu Profimedia.cz

Něžnosti Harryho a Meghan: Tohle by si William a Kate dovolit nemohli

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu dorazili do Holandska, kde zahájili hry Invictus. Jde o mezinárodní event pro zraněné a nemocné vojáky a vojákyně, aktivně sloužící členy i pro veterány. Zakladatelem a patronem akce je právě princ Harry (38), jemuž byla inspirací obdobná akce konající se v USA - Warrior Games.

Poprvé se hry konaly v roce 2014 v Londýně, letošní ročník probíhá v holandském Haagu. Prince do Evropy doprovází i manželka Meghan (41), jde o její první návštěvu starého kontinentu poté, co se pár vzdal povinností předních členů britské královské rodiny.

Trapný moment mezi Kate a Williamem rozdělil Británii: Příznivci se vévodkyně zastávají, kritici nestačí žasnout

S tím souvisí i vystupování manželů na veřejnosti, které tak může být uvolněnější než například v případě vévody a vévodkyně z Cambridge, jež jsou těsněji svázáni královským bontonem. Na veřejnosti si nevyměňují něžnosti, a tak stačí, když se na sebe WIlliam a Kate usmějí a fanoušci jsou u vytržení.

Harry a Meghan si dopřáli romantickou chvilku i před početným publikem. Vévodkyně manžela nejdříve něžně vzala za ruku a poté došlo i na polibek, který viděli přítomní a zaznamenaly jej i kamery štábu Netflixu, který dokumentuje aktivity vévodského páru. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků