Karel Roden a jeho švagr Ernesto Čekan spolu v jednom filmu Video: DONART Film

Setkali se při natáčení filmu: Tento známý herec a dabér je švagrem Karla Rodena

Karel Roden (60) a jeho švagr Ernesto Čekan si spolu zahráli ve filmu. Je to teprve podruhé, co se před kamerou setkali, a to ve snímku Promlčeno Roberta Sedláčka.

„Nevzpomínám si, že by se mi v nějakém filmu nelíbil. Je to vynikající herec a určitě i kvalitní člověk. Jsem rád, že hraju ve stejném filmu jako Karel,“ uvedl Čekan na konto Rodena, jenž si vzal za ženu jeho sestru Lauru. Do kin snímek zamíří 28. dubna.

Tohle se jen tak nestává: Karel Roden po dlouhé pauze ukázal svou půvabnou manželku

V Česku nezvyklé jméno Ernesto herci dala maminka původem z Uruguaye, jeho druhým jazykem je španělština. Jako malý často jezdil na prázdniny do Mexika, nějakou dobu v Latinské Americe i žil.

„V Mexiku jsem žil rok jako dítě a pak jsem tam jezdil za tátou, který tam pracoval, na prázdniny. V době, kdy jsem tam jezdíval, tak Mexiko bylo rozhodně nebezpečnější než tady,“ vzpomíná.

Zajištění proti odposlechům a dozor ochranky: Takhle probíhá natáčení s hvězdným Karlem Rodenem

Obzvlášť večery prý byly nebezpečné. „Když jste jel autem, musel jste být úplně zavřený a večer se ani nedoporučovalo stavět na červenou. Chodilo se jen po širokých osvětlených ulicích,“ uvedl. Jak dále vzpomíná na Mexiko, si poslechněte ve videu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků