Jazmyn Forrest

Jazmyn Forrest Profimedia.cz

Plastikami posedlá influencerka se nechává vydržovat zámožnými muži: Normálních lidí je mi líto, říká

Influencerka Jazmyn Forrest vrazila do svého těla téměř dva miliony. A investice rozhodně nelituje. Naopak, nechala se slyšet, že je jí „normálních“ lidí líto.

Čtyřiadvacetiletá Australanka tvrdí, že kdyby si ke vzhledu nedopomohla plastikami, obracela by hranolky ve fast foodu.

Podstoupila už několik zvětšení poprsí, liposukce a už šest let chodí pravidelně na botox a výplně rtů. A ještě není u konce. V dohledné době ji čeká plastika čela, nosu, zvětšení zadku nebo výměna zubů.

Plastika poprsí je to nejlepší, co jsem v životě udělala, říká moderátorka (61)

Jazmyn věří, že právě umělý vzhled jí dopomohl k jejímu statusu ve společnosti. Obklopuje se bohatými přáteli a nechává se vydržovat zámožnými staršími muži.

„Už v mládí mi došlo, že to mají hezké holky v životě jednodušší. Když jsem začala používat samoopalovací krém a silné vrstvy make-upu, lidé se ke mně chovali najednou jinak,“ říká Forrest.

„Zkoušela jsem i normální práce, ale je to náročné. Když jste hezká, lidé vám dávají věci jen tak. Zní to líně, ale vždycky jsem chtěla žít jako princezna, které všechno prostě naservírují, takže jsem věděla, že musím využít vzhled,“ přiznala otevřeně.

Modelka závislá na plastikách tvrdí, že dva roky neměla sex: Věříte jí to?

Už jako náctiletá proto začala využívat servery pro tzv. sugar daddys-starší bohaté muže, v 18 jí pak jeden takový zaplatil plastiku prsou.

„Jednoduše jsem mu poslala své fotky a on mi převedl peníze na silikony. Bylo to snadné,“ dodala Jazmyn.

„Každá žena, která je krásná, může být ve vatě. Žiju si jako milionářka jenom díky vzhledu. Díky všem těm plastikám mám bohaté přátele, kteří mě rozmazlují, a starší muži mě nechávají bydlet v jejich sídlech za miliony a platí mi všechno. Nepotřebuji práci,“ myslí si.

Takhle si vede plastikami protkaná hvězda internetu, kterou v mládí šikanovali: Fanoušky dráždí sexy tetováním

Střípky ze svého přepychového života sdílí i na sociálních sítích, kde je velmi populární. O svém partnerovi, kterým má být právě starší miliardář, ale mnoho nesdílí.

„Střeží si své soukromí, ale žiju s ním v luxusním domě, kde nemusím hnout prstem, a bere mě na nejlepší dovolené, platí mi oblečení od návrhářů a všechny plastiky,“ pochvaluje si hvězda internetu s tím, že kdyby ji dotyčný přestal podporovat, najde si okamžitě někoho jiného, kdo ji bude vydržovat. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků