Petr Ryšavý a Jan Kopečný Super.cz

Hajzlík a klaďas: Členové kapely, kterou miluje Borhyová i Bohdalová, si v seriálech rozdělili role

Předchozí desku jim křtila Lucie Borhyová (45), poslední Jiřina Bohdalová (92) a tuhle metu už zřejmě Jan Kopečný (33) a Petr Ryšavý, kteří mají společnou kapelu Botox, nepřekonají. "Sami jsme nečekali, že to přijme, bylo to pro nás zadostiučinění za práci, kterou se snažíme odvádět. Výš už nikdo moc není a Karla Gotta (✝80) už bohužel pozvat nemůžeme," shodli se mladí muži.

Koncertování se oběma zpěvákům, které můžeme vídat i na muzikálových pódiích, konečně zase rozjelo. "Jako odměnu po covidové pauze jsme dostali velké festivaly a v létě pojedeme skrz celou republiku. Opravdu jedeme ty největší festivaly, které v Čechách jsou, termíny se dají najít na našich stránkách," upřesnil Kopečný, kterého budeme nově vídat i v připravovaném muzikálu Slunce, seno, jahody v Hudebním divadle v Karlíně.

Šampaňské teklo proudem: Jiřina Bohdalová křtila desku. Jak ji k tomu přemluvili?

Ostatně právě na muzikálovém soustředění ve vinařství v Zaječí jsme se s oběma zpěváky setkali.

"Já ho jenom kontroluju, protože mi jeho máma řekla, abych jel s ním, aby nedělal žádné klukoviny, kdyby se náhodou opil z vína," smál se Petr Ryšavý. "A proto s sebou bral kytaru a budeme hrát až do rána," dodal Jan Kopečný.

S oběma se mohou pravidelně setkávat i televizní diváci na obrazovkách. Honzu teď vídají v ZOO, kde hraje hodně negativní postavu expřítele Viki, tedy Evy Burešové (29). "Je to opravdu hajzl, postava, se kterou se úplně nemůžu sžít, ale každý herec má v sobě nějaké démony a z toho těžím," svěřil.

7 nových seriálových fešáků. Hajzlík, vychytralý týpek i neskutečný klaďas. Který je váš favorit?

Petrovou doménou jsou spíše kladné postavy. Jednou z nich byl ajťák v seriálu Modrý kód. "Teď nebudu nic konkrétního prozrazovat, ale zase mě budete vídat. A role to bude opět kladná," upřesnil. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků