Tereza Voříšková při líbačce s milencem

Tereza Voříšková při líbačce s milencem Foto: Magnesia Litera

Tereza Voříšková: Divoká líbačka s milencem!

Jedna z nejkrásnějších českých hereček Tereza Voříšková (31) se zúčastnila udílení literárních cen Magnesia Litera. A poprvé tam na veřejnosti ukázala svého nového přítele. S ním pak dokonce předvedla divokou líbačku přímo v lóži Stavovského divadla.

Tereza Voříšková v minulosti chodila s herci Vojtou Kotkem a Kryštofem Hádkem, totožnost svého aktuálního přítele ale dlouho tajila. "Nezlobte se na mě, ale nechci o svém soukromí mluvit. Řeknu vám jen, že jsem zamilovaná, a že můj přítel není úplně ze stejné branže jako já," svěřila se mladá kráska nedávno v deníku Právo.

Jenže jak se ukázalo, tak si Tereza trochu vymýšlela. Jejím novým partnerem je totiž třicetiletý divadelní režisér a herec Jiří Havelka. Podle zpráv z hereččina okolí s ním Tereza chodí už několik měsíců a dokonce už sdílejí i společnou domácnost. Poprvé si ale mladý pár společně vyšel na veřejnost až v neděli na udílení literárních cen Magnesia Litera.

Tereza měla se svým přítelem samostatnou lóži ve Stavovském divadle, odkud pečlivě sledovali program uváděný Aňou Geislerovou. Volné chvíle si pak zkracovali dlouhými polibky. Společně se pak odebrali i na párty, kde pak Tereza živě diskutovala s Aňou Geislerovou.

Na večírek dorazila i další mladá herečka Markéta Frösslová, se kterou se nedávno, kvůli svému románku s herečkou Tatianou Vilhelmovou, rozešel herec Vojtěch Dyk (35). "Nijak to neřeším. Mám moc práce, na kterou se teď soustředím. A jak vidíte, tak neutápím žal ani v alkoholu, jelikož preferuji nealko," smála se Markéta na večírku. 

Josef Koukolíček , Super.cz