Mia Regan a Romeo Beckham

Mia Regan a Romeo Beckham Profimedia.cz

Bude z ní další paní Beckhamová? Přítelkyně Romea na svatbě zářila v šatech od Victorie

Svatba Brooklyna (23) a Nicoly Peltz Beckham byla jednoznačně událostí letošního jara a všechny zajímalo, jaké bude mít na sobě šaty nejen nevěsta, ale i slavní rodiče ženicha. Ač zahraniční média v první chvíli uváděla, že Victoria Beckham (48) na sebe oblékla šaty stejné značky jako nevěsta, nemohli se více mýlit.

Návrhářka později v příbězích na Instagramu uvedla, že má první couture šaty vyrobené ve vlastním salonu. A nebyla jediná, kdo oblékl model značky Victoria Beckham. Modré šaty zvolila i její možná další budoucí snacha Mia Regan.

V těchto nádherných šatech zářila na svatbě svého nejstaršího syna Victoria Beckham

Mia, která ráda používá svou přezdívku Mimi Moocher, pod kterou je i na sociálních sítích, je přítelkyní Romea oficiálně od září roku 2019, tedy podle první společné fotky o něco déle, než jsou spolu novomanželé Brooklyn a Nicola.

Blondýnka se už od 12 let věnuje modelingu, tehdy ji objevila agentura Storm v Birminghamu na přehlídce. Kromě jiného tak mají s Romeem společnou právě modelingovou kariéru, oba také letos na podzim oslaví dvacáté narozeniny. Svatební zvony tak možná ještě chvíli počkají. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků