Kim Kardashian a Pete Davidson jsou jako dvě hrdličky.

Kim Kardashian a Pete Davidson jsou jako dvě hrdličky. Profimedia.cz

Už nemohou být roztomilejší: Kim Kardashian se pochlubila zamilovanými snímky s Petem Davidsonem

„Půlnoční svačinka,“ popsala Kim Kardashian (41) své poslední snímky s přítelem Petem Davidsonem (28). A pro fanoušky je to věru velké sousto. Okamžitě se v komentářích začali rozplývat, jak je pár sladký.

Na fotografiích, které zjevně pořídili po slavnostním uvedení reality show Kardashianovi, se komik ke své lásce tulí a zamilovaně se na ni dívá.

„Nechte toho, už nemůžete být roztomilejší,“ rozněžnila se v komentářích Khloé Kardashian (38). „To je pořádná svačinka.“ „Tohle nevydržím,“ přidávali se další komentující.

Sexy křivky napasovala do pekelně úzkého modelu: To ale nebyl jediný důvod, proč byla Kim Kardashian středem pozornosti

Pete doprovodil Kim i na premiéru, na červeném koberci společně ale nezapózovali. První společné snímky sdíleli na sociální síti teprve před měsícem, přestože randí už od konce loňského roku.

Od března je Kim oficiálně svobodná. I když rozvod s Kanyem Westem ještě není dovršen, soudce vyhověl jejímu přání být legálně single. S rapperem, který rozchod nenesl dobře, má čtyři děti. Ty by měli mít ve střídavé péči.

Kim působí vedle Davidsona šťastně a zamilovaně, dušuje se, že je opravdu spokojená. Fanoušci o detaily jejich vztahu nepřijdou. Přislíbila, že je bude o všem informovat právě v rodinné reality show, jež startuje už 14. dubna na Hulu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků