Khloé Kardashian s dcerou True, sestrou Kim a matkou Kris Jenner

Khloé Kardashian s dcerou True, sestrou Kim a matkou Kris Jenner Profimedia.cz

Hateři se pustili do Khloé Kardashian kvůli čtyřleté dcerce: Starejte se o svoje děti, vzkazuje televizní hvězda

Když to není vzhled, jsou to třeba mateřské schopnosti. Zdá se, že trollové si na Khloé Kardashian (37) vždycky něco najdou. Poté, co se objevila na premiéře vlastní reality show Kardashianovi s dcerou True v náručí, začali ji kritizovat, že dívenku nosí až příliš a zachází s ní jako s miminkem. A Khloé se neubránila reakci.

„Za prvé, budu ji nosit, dokud ji uzvednu. A za druhé, když jsou kolem miliony kamer, blesků z fotoaparátů a lidí, co na vás něco pokřikují, chcete, aby se vaše dítě cítilo v bezpečí. Starejte se o vlastní děti, skončili jsme,“ odpověděla na Twitteru.

Prostřední z klanu slavných sester v komentářích podpořila řada fanoušků, kteří na ni apelovali, aby si s kritiky nelámala hlavu.

Khloé Kardashian reagovala na hanlivý komentář o svém „umělém“ vzhledu: Plastiky doposud zapírá

True, která o víkendu oslavila 4. narozeniny, má Khloé s basketbalistou Tristanem Thompsonem, s nímž byla s pauzami ve vztahu několik let. Snad již definitivní rozchod přišel loni, poté, co vyšla najevo jeho poslední nevěra, z níž dokonce vzešel potomek.

Nevěru odpustila Kardashian sportovci v minulosti několikrát, první vyšla najevo dva dny před narozením True. Thompsonovy eskapády Khloé prý zlomily srdce, ovšem v nedávném rozhovoru trvala na tom, „že je Tristan skvělý muž, jen ne muž pro ni“. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků