Polibek nezadané herečky s kolegou nevypadal nevinně.

Polibek nezadané herečky s kolegou nevypadal nevinně. Michaela Feuereislová

Francouzáky v přímém přenosu: Líbali se Issová s Taclíkem i Voříšková s Hádkem

Takových polibků už dlouho nikde nebylo vidět. Ačkoli má Tereza Voříšková (31) dávno nového přítele, na bývalého milence Kryštofa Hádka (38) se vrhla, jako by její milostný život nefungoval. A co teprve Klára Issová, která je od rozchodu s režisérem Davidem Ondříčkem stále sama. Od kolegy Marka Taclíka (47) se nemohla odlepit.

Tereza se dala s Kryštofem Hádkem dohromady při natáčení filmu Bobule a láska jim vydržela několik let. Od loňska ale randí s režisérem a hercem Jiřím Havelkou. Ten asi nebyl nadšený, pokud se díval na přímý přenos z vyhlašování nominací na filmové ceny Český lev. Zdálo se, že stará láska nerezaví.

Pořádného polibku se po dvou letech od rozchodu s Davidem Ondříčkem, s nímž čeká dítě její sestřenice Martha, dočkala Klára Issová. Je prý sice jako single spokojená, ale v objetí kolegy Marka Taclíka doslova zářila.

Vše se odehrálo ale jen jako, podle scénáře, který byl vytvořen pro nominační večer Českého lva v kině Lucerna. "Chtěli jsme, aby se celý večer nesl v duchu lásky," vysvětlil prezident České filmové a televizní akademie Petr Vachler. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků