Jennifer Lopez

Jennifer Lopez Profimedia.cz

Bez make-upu, filtrů i dobrého nasvícení: Takhle vypadá Jennifer Lopez po ránu

Jennifer Lopez (52) se natočila během své ranní péče o pleť. Předvedla se hned po sprše, pochopitelně tedy bez make-upu, a jak sledující upozornila, video je bez filtrů či lichotivého nasvícení.

Protože se pyšní velmi mladistvým vzhledem, fanoušky zajímá, v čem tkví její tajemství. Zpěvačka je hrdou majitelkou vlastní kosmetiky JLo Beauty a nedá dopustit na dobré vitaminové sérum, kvalitní opalovací a hydratační krém a oční sérum.

Není to ale zdaleka jen o kosmetice. Jennifer o sebe pečuje celý život a je to znát. Kromě dostatečného spánku a hydratace se také vyhýbá alkoholu, kofeinu a dbá na zdravou, vyváženou stravu, což jejímu vzhledu jistě prospívá.

Jak to má se zákroky v obličeji? Hater nařkl Jennifer Lopez, že chodí na botox: Reakce zpěvačky je k nezaplacení!

Jennifer již několikrát vyvrátila spekulace, že by holdovala botoxu. „Jsem to jenom já! Po milionté, nikdy jsem nepodstoupila žádný botox ani nic podobného, co by se vpravovalo injekčně nebo chirurgicky,“ usadila loni v lednu hatera, který se do ní pustil na Instagramu.

„Nikdy jsem do toho nešla. Bylo mi 23, když mi doktor radil, že mám malou vrásku tady a támhle a že bychom měli začít s botoxem, ale s díky jsem odmítla. Můj expřítel mě povzbuzoval, ať do toho jdu, sám ho podstupoval, ale nechtěla jsem. Stejně nemám ráda jehly,“ dala již v minulosti najevo svůj postoj v rozhovoru pro Elle. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků