Britney Spears

Britney Spears Profimedia.cz

Britney Spears dováděla nahá v bazénu se svou asistentkou: Ta slečna má nejlepší práci na světě, shodují se fanoušci

Britney Spears (40) mile překvapila fanoušky snímky z bazénu, kde jí dělala společnost asistentka Vicky. K té má nejspíš dost blízko, jak naznačují i rozverné fotografie.

„Jsem nahá v bazénu a moje asistentka Vicky mě drží jako mimino,“ popsala zpěvačka příspěvek na Instagramu a přidala vysmáté citoslovce.

Netrvalo dlouho a sledující ji zasypali pochvalnými komentáři. „Já chci její práci,“ objevilo se například. „Vicky má nejlepší job na světě!“ přidal se další. „Za tohle by mi ani nemuseli platit,“ zaznělo také.

Britney Spears vyrazila se snoubencem za sluncem: Fanouškům se předvedla úplně nahá ve vlnách

Některé ovšem zpěvaččina nahota vyděsila, ty ovšem Vicky ve svých Instastories ujistila, že měla její šéfka na sobě spodek od bikin.

Victoria Asher se v minulosti také věnovala hudbě a vydala několik singlů. Po společných snímcích s Britney jí na sociální síti přibylo mnoho sledujících, aktuálně má skoro 70 tisíc.

Fotky Britney pořídila nejspíš na dovolené na Havaji, kam vyrazila také se svým snoubencem Samem Asgharim. S fanoušky se podělila například i o bikinové video z pláže, kde předvedla doruda spálené tělo.

Britney Spears zásobuje fanoušky odhalenými snímky: Tentokrát přišel na řadu zadeček

Zdá se, že Britney si užívá život naplno, a kromě svatby chystá údajně také návrat na hudební scénu nebo vydání vlastní biografie. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků