Markéta Pešková Super.cz

Útlý pas a ňadra dmoucí: Zpěvačka čtyři měsíce po porodu ukázala na konkurzu Bídníků, že nemá ani deko navíc

Čtyři měsíce po narození syna Vojtěcha je na své váze. Muzikálová zpěvačka Markéta Pešková předvedla na konkurzu v divadle Goja Music Hall opět útlý pas. Po Čarodějce, kde si zahrála zelenou Elphabu, se nyní uchází o roli Eponiny v připravovaných Bídnících, které producent František Janeček (79) vrací na scénu.

Markéta v těhotenství přibrala něco přes dvanáct kilo. Nahoře už nemá ani deko. "To je pravda, ale není to moje zásluha. Tělo si s tím poradilo samo. Takže vždycky, když mi někdo řekne, že mi to sluší, poděkuju, ale recept nemám," řekla Super.cz zpěvačka, která syna kojí, takže jediná oblast, v níž je oblejší než dříve, je její dekolt.

Koukněte, jak jí narostlo bříško: Muzikálová zpěvačka odhalila tělo v 9. měsíci těhotenství

Zpěvačka se pár týdnů po porodu vrátila k práci. "Samozřejmě jsme to museli probrat i s manželem, který mi s malým hodně pomáhá. Už jsem hrála pár představení v Městském divadle v Brně a ani dojíždění do Prahy se nebojím. Nemůžu si to vynachválit. Člověk přijde na jiné myšlenky a potká se dospělými lidmi. Než se toho bát a nedělat nic, tak do toho prostě skočím," smála se Markéta. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků