Jaromír Jágr a Dominika Branišová

Jaromír Jágr a Dominika Branišová Herminapress

Podpora před zápasem. Podívejte se na sladký polibek Jaromíra Jágra a jeho krásné přítelkyně

Hokejové Kladno čeká náročná baráž o extraligu, a tak jim jejich šéf Jaromír Jágr (50) naordinoval menší soustředění na Slovensku. Rytíři si zahráli přípravný zápas s Liptovským Mikulášem, kde na ledě nechyběla ani samotná hokejová legenda.

Jágr na Slovensko odcestoval v autě společně se svou přítelkyní Dominikou Branišovou (27). S ní randí už skoro dva roky a pořád jim to klape. Jak je vidět, věkový rozdíl vůbec neřeší. Fotografové je zastihli u vášnivého polibku na parkovišti. Jágr spěchal na led, kde mu jeho láska později fandila v hledišti.

Budete koukat! Tento dárek dala oslavenci Jardovi Jágrovi k 50. narozeninám jeho přítelkyně Dominika

Hokejista má ve své partnerce velkou oporu. A to nejen co se týče zázemí doma. „Vozím ho na zápasy a zpátky, aby se mohl soustředit. Je lepší, když se může před zápasem soustředit nebo usnout,“ řekla Super.cz nedávno Branišová, jež takto řídila i cestou na Slovensko.

Jágr má prý k dětem významně dobrý vztah. Potkala Branišová budoucího otce svých dětí?

Jaromírovi to nedělá problém. Když jedeme jinam než zrovna na hokej, tak řídí on,“ dodala sympatická brunetka, jež má sice řidičák už od osmnácti, ale za volant znovu sedla až díky vztahu s Jágrem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků