Herec a bývalý politik pátrá po miláčkovi rodiny.

Herec a bývalý politik pátrá po miláčkovi rodiny. Michaela Feuereislová

Vítězslav Jandák zoufale pátrá po svém zaběhlém pejskovi. Rodina vypsala za nalezení odměnu

Prožívá opravdu nepříjemné období. Bývalý politik, herec Vítězslav Jandák, pátrá po svém pejskovi. Koncem minulého týdne se mu z chalupy v jižních Čechách ztratil jejich rodinný mazlíček německý ovčák Arny. Rodina, která je z toho velmi smutná, vypsala ihned odměnu nálezci nebo tomu, kdo pomůže k jeho nalezení.

„Arny je dvouletý krásný šlechtěný německý ovčák. Bohužel se nám dostal přes plot, nejspíš za hárajícími fenami. Jsme z toho hodně špatní celá rodina. Je to náš miláček, jsou mu dva roky. Nespíme z toho, obvolali jsme policii, myslivce, rybáře, starosty, autobusáky, nic. Poslední stopa byla v Rapšachu, což je od nás asi deset kilometrů, a od té doby nic,“ řekl Super.cz Vítězslav Jandák.

Vítězslav Jandák je čtyřnásobným dědečkem. Jeho vnučka dostala překrásné jméno

Jeho syn Jandák mladší vypsal odměnu patnáct tisíc korun. „Kdo ho najde, nebo pomůže k jeho nalezení, dostane od nás peníze, a hlavně mu budeme do smrti neskutečně vděční. Prosíme jen, kdo by měl informace, aby se ozval. Všem, kteří pomáhají k nalezení Arnyho, moc děkujeme,“ dodal televizní producent Vítězslav Jandák mladší.

Arny se zaběhl z okolí Chlumu u Třeboně, kde mají Jandákovi léta druhý domov a tráví zde hodně času. Pes se prokousal plotem a vydal se na cestu. Kam, to bohužel Jandákovi neví. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků