Rita Ora

Rita Ora Profimedia.cz

Po dlouhé době zase nechala vykouknout své poprsí z bikin: Rita Ora vyrazila na výlet s Kate Moss

„Dnešek byl magický,“ napsala k fotkám z Utahu zpěvačka Rita Ora (32), která je tak trochu i modelkou pod agenturou Kate Moss (49). S tou do také do státu na západě Spojených států vyrazila.

Fanouškům Rita nabídla sérii snímků v bikinách, ze kterých jí zase podle posledních trendů vykukovala prsa spodem. Zároveň se ukázala v dlouhém barevném kaftanu, který na sobě na jiné fotce měla v odlišném provedení i Kate.

Už zase jí vylézají ňadra z plavek: Sexy zpěvačka se konečně dostala k moři a fotí se v bikinách

Ač to vypadá, že poslední dobou zpěvačka hlavně obráží předávání cen, jelikož je jejím partnerem novozélandský režisér Taika Waititi, mnoho času poslední dobou tráví také ve studiu. Ora chystá svou třetí desku, což potvrdila už v roce 2019 v rozhovoru pro Marie Claire.

Její první deska se jmenovala Ora a vyšla v roce 2012, další album vyšlo o šest let později a neslo název Phoenix. V minulém měsíci podepsala smlouvu s vydavatelstvím BMG a k tomu uvedla: „Jsem neskutečně nadšená z nové hudb, na které už pracuji. Nemohu se dočkat, až ji s vámi všemi budu sdílet.“

Prohlašují ji za jednu z nejhranějších zpěvaček 21. století! Rita Ora to oslavila sexy snímky v bikinách

Mezi nejslavnější hity zpěvačky patří písně Hot Right Now, Anywhere, Your Song, Lonely Together, How We Do či I Will Never Let You Down. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků