Eva Hacurová a Adrian Jastraban hrají v Ulici pár.

Eva Hacurová a Adrian Jastraban hrají v Ulici pár. TV Nova

Do života její postavy v Ulici zasáhne osud: Scény mladá herečka točila už těhotná. Bylo to zvláštní, přiznala

V Ulici hraje motorkářku, která touží po dítěti, její výrazně starší partner však už má potomků několik a na dalšího se necítí. Jenže zasáhne osud, a přestože jsou Alice s Bedřichem opatrní a dávají si pozor, chybička se vloudí - taková je nadcházející vztahová linka hereckých kolegů Evy Hacurové (29) a Adriana Jastrabana (53).

Zajímavostí je, že Eva sama nyní čeká dítě a v době, kdy točila aktuálně vysílané díly, to už věděla. „Už jsem věděla, že jsem těhotná, takže někdy to bylo fakt zvláštní natáčení,“ svěřila Hacurová.

Motorkářka z Ulice je těhotná. Herečka prozradila pohlaví miminka

„Alice tolik touží po dítěti, ale Bedřich se na to necítí. Proto se naše repliky docela často motaly kolem tématu: Proč se mnou nechceš mít dítě? Bylo zvláštní vžít se do polohy ženy, která se možná nikdy nestane mámou, a zároveň už mít dítě pod srdcem. Taky pro mě byla zajímavá zkušenost hrát ženu s obrovskou touhou po dítěti. Jako by to byla v tu chvíli jediná možná náplň jejich společného života,“ popsala herečka.

Svého prvního potomka, holčičku, čeká s partnerem Kryštofem Vondráčkem, synem herce Jana Vondráčka, ze kterého tak brzy bude dědeček.

První foto s bříškem: Miminko má před sebou ještě hodně práce, říká těhotná Eva Burešová

Adrian Jastraban má ve skutečnosti dvě dcery, seriálových dětí pak o něco víc: Frantu (Matyáš Valenta), Emu (Anna-Marie Valentová) a Ladu a také vnuka Chrise. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků