William a Kate s dětmi Georgem a Charlotte

William a Kate s dětmi Georgem a Charlotte Profimedia.cz

Šuškanda z královského paláce: Chystá se stěhování Kate a Williama?

Proslýchá se, že vévoda (39) a vévodkyně (40) z Cambridge by mohli změnit bydliště, podle zdrojů britského Daily Mailu hledají novou adresu. „V létě se chtějí stěhovat do Windsoru, aby byli blíž královně, zajímají se i o školy v této oblasti,“ píše britský web. Aktuálním sídlem Kate a Williama je Kensingtonský palác.

Podle citovaných zdrojů má být ve hře také Frogmore Cottage a Adelaide Cottage, obě rezidence se nacházejí v areálu hradu Windsor. Právě hrad Windsor se postupně stává stálým sídlem královny Alžběty II., kde tak logicky tráví i nejvíce času.

Tohle jsou nejoblíbenější boty vévodkyně Kate: Vyjdou na 16 tisíc a vlastní je minimálně v šesti barvách

Panovnice se koncem března po necelém půl roce objevila na veřejnosti, v minulých měsících se ze zdravotních důvodů stáhla do ústraní. V Londýně se v úterý 29. března konala mše za prince Philipa, který zemřel loni v dubnu (zesnul právě na Windsoru) ve věku nedožitých 100 let.

Do Westminsterského opatství se sjela celá královská rodina, až na prince Harryho a jeho ženu Meghan.

Fanoušci šílí z pohledů, které princ William věnoval Kate během cest po Karibiku: To je úplná pohádka, rozplývají se

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu předloni přesídlili do Kalifornie, bohoslužby se nezúčastnili kvůli neshodám s rodinou ohledně zajištění ochranky. Harry s Meghan ji požadovali, Britové strážce odmítli zaplatit. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků