Pavel Nedvěd a Matěj Homola si rozumí.

Pavel Nedvěd a Matěj Homola si rozumí. Foto: archiv M. Homoly

Tady žádná nevraživost nepanuje. Ex Dary Rolins se vyfotil s jejím současným přítelem Pavlem Nedvědem

Dara Rolins (50) si velmi pochvaluje, že má skvělé vztahy s otcem své dcery Laury Matějem Homolou. Oba dva už mají dávno jiné protějšky a vychází spolu výborně, z čehož má radost hlavně jejich dcera.

Matěj Homola vychází i se současným přítelem Dary Rolins Pavlem Nedvědem (51). S fotbalovou legendou už ho Dara seznámila a došlo na společnou fotku. Frontman kapely Wohnout se snímkem s Pavlem Nedvědem dokonce pochlubil na sociální síti.

Adam a Eva v ráji. Rolins prožívá s Nedvědem v destinaci boháčů své první líbánky

„Nový partner Dary a parťák dcery Laury Pavel Nedvěd je veskrze sympaťák a bylo mi ctí se s ním seznámit. O fotografie s nĕkým většinou nežádám, ale tady jsem musel využít, až skoro zneužít situace,“ nechal se slyšet oblíbený hudebník.

Zamilovaná Dara Rolins září štěstím. Podívejte se, jak si s její dcerou rozumí Pavel Nedvěd

Ten moc dobře ví, jaká je Pavel Nedvěd osobnost. „Jak mi potvrdí asi každý, kdo cestuje, vĕtšina obyčejných lidí ve světĕ o Český republice neví zhola nic a dlouho by ji hledali na mapĕ. Ale velmi často si v zemích, kde se kouká intenzivně v bedně na fotbal (což je sakra zemí), naši republiku spojují se třemi jmény - Pavel Nedvěd, Milan Baroš a Petr Čech. Na kdejaký jihoamerický hranici, benzínce někde v Turecku, v hospodě v Africe, nemluvĕ o Evropě, znají chlapi tyhle naše fotbalisty. Takže tahle fotografie ve svĕtě otevírá dveře víc než cokoliv jiného a dá se díky ní navázat přátelství na mnoha místech, kde by to jinak třeba drhlo. Pohoda,“ pochvaloval si Homola společné foto s Nedvědem.

Jak je vidět, osudoví muži Dary Rolins si rozumí, což zpěvačku i její dceru těší ze všeho nejvíc. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků