Kimberley Garner

Kimberley Garner Profimedia.cz

I jednodílné plavky mohou být sexy: Dcera milionáře to předvedla na pláži

Britská modelka, návrhářka a televizní hvězdička Kimberley Garner momentálně pobývá na Floridě, kde opět testuje plavky, které sama navrhuje. Tentokrát provokovala v jednodílném plavkovém úboru černé barvy. A opět jí to slušelo.

Garner je dcerou miliardáře Russella Garnera, po němž zdědila obchodní geny. Snaží se prosadit jako návrhářka plavek, což se jí daří.

Účinkovala také v reality show Made in Chelsea dokumentující chování zlaté mládeže, těžící ze jmění svých rodičů. Garner se návrhářství věnuje se vším všudy a rozhodně není jen sama sobě modelkou.

Dcera boháče a sexy módní návrhářka prchla do Karibiku. Kráska vystavila v bikinách svůdné křivky

„Lidé si někdy myslí, že jsem jen tváří, ale jsem zodpovědná za každý kousek svého podnikání,“ řekla v rozhovoru pro Daily Mail. S podnikáním začala už v osmnácti letech a musela se vypořádat s tím, že jí nikdo moc nevěřil.

„Byla jsem mladá blonďatá dívka s jemným hláskem, nikdo mě nebral vážně a vůbec netušil, že já jsem vlastníkem své společnosti. Předstírala jsem, že jsem stážistka,“ prozradila s tím, že si všechno vyřizovala sama a otce k tomu nepotřebovala.

Svému fotbalistovi dopřává potěšení skoro každý den. Brazilská modelka provokovala na pláži v odvážných plavkách

Jednatřicetiletá rodačka z Londýna vytrvala a povedlo se jí coby návrhářce plavek prosadit. A když má volno, relaxuje jak jinak než ve svých plavkách. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků