Vévodkyně Kate si tyto lodičky vskutku zamilovala.

Vévodkyně Kate si tyto lodičky vskutku zamilovala. Foto: Super.cz/Profimedia

Tohle jsou nejoblíbenější boty vévodkyně Kate: Vyjdou na 16 tisíc a vlastní je minimálně v šesti barvách

Vévodkyně Kate (40) si opravdu velmi oblíbila klasické lodičky značky Gianvito Rossi. Vlastní minimálně 6 párů v různých barvách a předvedla se v nich už na mnoha veřejných akcích.

Bílým párem doplnila například šaty značky Alessandra Rich při zakončení nedávné cesty po Karibiku. Boty pak vlastní také v oříškové, černé a metalické stříbrné a dále má semišovou verzi v burgundské a červené.

V semišových lodičkách odstínu burgundské vítala například v roce 2015 čínského prezidenta s manželkou. Červené zvolila o rok později, když se ve Windsoru uděloval Podvazkový řád. Černé jsme pak mohli vidět ve stejném roce při účasti na oslavě stého výročí bitvy na Sommě. Stříbrné zase vybrala pro návštěvu ascotského závodiště v roce 2019.

Jako královna! Vévodkyně Kate se třpytila v šatech za 100 tisíc: Róbu doplnila šperky od Alžběty II.

Lodiček jste si ale mohli všimnout i při mnoha jiných příležitostech, jak je známo, vévodkyně ráda recykluje outfity, což platí i v případě obuvi.

Botky Gianvito Rossi se vyrábí v Itálii a návrhář je charakterizoval slovy „elegantní, ženské a moderní“, což ostatně vystihuje i styl vévodkyně. Typická je pro ně rafinovaná špička a 10,5 cm vysoký jehlový podpatek. K dostání jsou v koženém nebo semišovém provedení a vyjdou zhruba na 16 tisíc korun. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků