Karolína Krézlová Super.cz

Hrozí jí, že nebude moct mít děti! Bývalka Vladimíra Polívky trpí vážnou nemocí

Herečka Karolína Krézlová (34) Super.cz přiznala, že má novou lásku a plánují společnou budoucnost. Dokonce se už baví o dětech. Právě miminko je pro půvabnou brunetku velmi aktuální téma. Dítě si přeje a kvůli zdravotním potížím by byla šťastná, kdyby to vyšlo v blízké době.

"Zjistili mi, že mám náběh na endometriózu, Může se to zvrhnout dost rychle, pak člověk nemůže mít děti," řekla Super.cz Krézlová.

"Moje nevlastní sestra na to trpí, znám spoustu mladých holek, které prochází operacemi a nemůžou mít děti. Nechci si v životě tak uškodit. Proto si dávám zpátečku v pracovním životě a řeším osobní věci," upřesnila herečka.

Doma má tři velikosti podprsenek. Sexy herečka přiznala, že se jí během měsíce mění velikost vnad. Z dvojek má často čtyřky

V minulosti chodila s hercem Vladimírem Polívkou a ještě loni v létě nám povrdila, že je už tři roky bez partnera. Toho nyní našla a je po jeho boku šťastná. "Je to moc hezký a děkuji tam nahoru, že mi ho konečně poslal. Vždycky jsem byla odpůrce svateb, to už tak není. Teď už hledám parťáka, tátu pro mé budoucí dítě," dodala s úsměvem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků