Bezpečná zábava plná endorfinů, pořiďte dětem Trampolínu Hawaj

Ptáte se, proč si do rodiny pořídit trampolínu? Protože pohyb, zdraví a zábava jsou tři základní pilíře každé spokojené rodiny. Protože endorfiny z trampolíny může mít každý. A pokud máte dvůr nebo zahradu, pak je pro vaši rodinu Trampolína Hawaj jasnou volbou. Trampolíny Hawaj s vnitřní ochranou sítí patří na absolutní skákací špici na trhu a pořídíte je na Hawaj.cz za opravdu vyskákané ceny.
Trampolína Hawaj 366 cm s vnitřní ochrannou sítí

Trampolína Hawaj 366 cm s vnitřní ochrannou sítí

V současné době je na trhu obrovská nabídka trampolín. Ideální pro vaše děti je však Trampolína Hawaj, která je na absolutní skákací špici mezi trampolínami už 15 let. A za tyto dlouhé roky ověřování a zdokonalovaní, vám nabízí mnoho výhod. Bezpečnost na prvním místě. Vnitřní síť brání přístupu skákajícího do části s pružinami, její vnitřní prostor je opatřen zipem a přezkami, a tak nemá nikdo šanci vypadnout. Tyče, které síť drží, jsou opatřeny vyměkčeným návlekem, kruhová konstrukce rámu trampolíny je vybavena pevnými spojkami, které eliminují sváry a zajišťují pevnost a preciznost. Trubky jsou vyrobeny z galvanizované oceli, která zaručuje ochranu proti korozi. Skákací plocha je vyrobena z materiálu PP Mesh, který je chráněn UV filtrem proti slunci, dešti i větru. Jedná se o certifikovaný produkt 100% kvality. Důkazem jsou tisícovky prodaných kusů, prověřené milióny zákazníků nejen z Česka. Často přemlouváte děti k nějaké aktivitě? Díky trampolíně Hawaj je už přemlouvat nebudete.

Koupit
nyní na hawaj.cz
Trampolína Hawaj Premium 305 cm s vnitřní ochrannou sítí

Trampolína Hawaj Premium 305 cm s vnitřní ochrannou sítí

Zelená nebo červená? Toť otázka. Pokud sázíte na maximální odolnost, vsaďte na červenou. Trampolína Hawaj Premium s červeným krytem pružin má celou řadu výhod. Prémiová trampolína má zesílený průměr konstrukce rámu i ochranné vnitřní sítě. Má prodloužený boční lem ochranného krytu pružin a veškeré kovové díly jsou u tohoto produktu ošetřené kvalitním práškovým lakem, který zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost. Tyče ochranné sítě i T spojky, které drží horní obruč, jsou vybavené pružinovými zámky, díky kterým nedojde k rozpojení, a zároveň usnadňují montáž trampolíny. Trampolíny Hawaj už udělaly tu pravou hawajskou pohodu v mnoha domácnostech. Skákání na trampolíně je výbornou alternativou pro děti, které sport baví i nebaví. Protože to není povinnost, ale zábava. Je velmi prospěšné jak pro tělo, tak i pro mysl. Pokud tedy vaše ratolesti nejsou zrovna sportovně aktivní nebo máte pocit, že nemají na sport nadání, několik minut dovádění na trampolíně, jim nedostatek pohybu vynahradí.

Koupit
nyní na hawaj.cz
Příslušenství k Trampolínám Hawaj

Příslušenství k Trampolínám Hawaj

Součástí každého balení Trampolín Hawaj jsou také schůdky s protiskluzovou úpravou zcela zdarma a veškeré potřebné nářadí pro sestavení trampolíny. Mimo jiné na Hawaj.cz najdete také veškeré potřebné příslušenství, jako jsou například kotvící sady, závěsné síťové tašky na boty, to aby vám na zahradě nedělaly nepořádek, ale i schůdky a různé náhradní díly, které pasují i na většinu ostatních trampolín na trhu – jako jsou například náhradní pružiny, sítě, ochranné kryty, nebo skákací plochy. Investice do trampolíny Hawaj se vám vyplatí, neboť jí po několika sezónách intenzivního využívání nemusíte obměňovat, ale jen maximálně doplňovat a renovovat.

Koupit
nyní na hawaj.cz

Časová osa článků