Hana Mašlíková Super.cz

Vrásek se nezbaví! Tělo Hany Mašlíkové kvůli cvičení vypuzuje botox z čela. Spaluje nejen tuky, ale i klobásový jed

Moderátorka Hana Mašlíková (40) přiznala, že si od vrásek pomáhá klobásovým jedem zvaným botox. Bohužel ale kvůli vyčerpávajícímu cvičení nefunguje tak jako u většiny žen. Hanky tělo totiž dokáže botox zlikvidovat během krátké doby.

Většina žen je po aplikaci botoxu bez vrásek více než půl roku. "Botox si dávám do čela, u mě je ale problém, že u mě funguje maximálně dva měsíce. Bylo mi vysvětleno, že kvůli cvičení, jak více spaluju, tak tělo spaluje i tyhle látky. U mě efekt tím pádem extra nemá," řekla Super.cz Hanka.

Jak o sebe Hanka pečuje? "Starám se o pleť, nikdy nejdu spát, aniž bych pleť ošetřila, to samé ráno. Chodím na procedury do salónu. O pleť se snažím pečovat. To, co jí za život dáme, nám ona jednou vrátí," vysvětluje.

Jsi odporná, vypadáš jako vymletý chlap! Mašlíková před fitness soutěží dostává pořádnou nálož hejtů

Mašlíková má tělo pevné jako skála a pomerančová kůže se jí vyhýbá. Ona sama si to ale nemyslí. "Celulitidu mám. Ale manžel říká, že ji mám jen na mozku. Chodím na procedury, které pomáhají s pomerančovou kůží, odvodnění, odvádí toxiny a pomáhají i v regeneraci. Dám ale především na sport, to je pro mě zásadní. K tomu jídelníček. Všechny ostatní věci jsou podpůrné. Krémy a procedury jsou prostě doplněk," uzavřela moderátorka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků