Bella Thorne

Bella Thorne Profimedia.cz

Je nahá, nebo je to iluze? Slavná herečka oblékla model, který budil rozpaky

Byla nepřehlédnutelná! Herečka Bella Thorne (25) dorazila na premiéru filmu Morbius v Los Angeles v „nahém“ modelu.

Bella se svou starší sestrou Dani zapózovaly na červeném koberci u příležitosti promítání filmu, kde si hlavní roli zahrál Jared Leto. Obě dámy rozhodně toužily po pozornosti, protože zvolily modely, které zastínily všechny ostatní na premiéře.

Pansexuální herečka (23) se zasnoubila: O ruku ji požádal italský zpěvák po dvou letech vztahu

Bella oblékla šaty, které jako by ani neměla. Španělský návrhář Sergio Castaño Peña vytváří modely na míru každé ženě či muži a jsou obrazem jejich nahého těla. Šaty tak perfektně sedí na postavě nositele či nositelky, což je vidět i v případě Belly. Červený model je možné koupit za 450 euro, tedy v přepočtu za něco málo přes 11 tisíc korun.

Šaty z jeho kolekcí tu a tam obléknou odvážnější hvězdy, mezi něž v minulosti patřila například i zpěvačka Bebe Rexha. Modely jsou vyráběny v Barceloně a jak uvádí Sergio na svých stránkách, měly by do světa křičet, aniž by jejich nositelé řekli jediné slovo. Jejich „nahota“ bojuje proti cenzuře a společenskému tabu.

Vážím nejvíc ve svém životě a necítím se dobře, pronesla slavná zpěvačka se slzami v očích

Belly starší sestra Dani na sebe oblékla dvoudílný komplet, který toho také moc nezakrýval. Topík odhaloval téměř celé poprsí a minisukně jen tak tak zahalila to nejnutnější. Sestry si vysloužily největší zájem všech přítomných fotografů. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků