Victoria Beckham

Victoria Beckham Profimedia.cz

David Beckham si vystřelil z velikosti nohou své ženy! Victoria jeho vtípky přešla a přidala fotku v plavkách

I po téměř 23 letech manželství si ze sebe umí udělat legraci. Victoria (48) a David (47) Beckhamovi si nikdy nezůstanou dlouho nic dlužni.

Módní návrhářka o vánočních svátcích natočila tajně svého muže, jak si u vaření zpívá koledy a on si nyní vystřelil z velikosti jejích bot. Victoria uváděla novou kolekci oblečení, ke kterým patří i dlouhé sexy šaty. K nim obula boty do špičky, které na fotce umístěné na sociální síť nešly přehlédnout.

Promiň, Adele, pronesl David Beckham, když ho u zpívání koled načapala Victoria

„Jak velké máš nohy?“ napsal David k fotce a samozřejmě se mu dostalo za povedený vtípek tisíců lajků. „Dneska to bude bez večeře, Davide,“ psal mu jeden ze sledujících a další se přidal: „Za tohle budeš mít doma průšvih.“

Victoria ovšem jeho rýpnutí přešla a možná už chystá vtipnou pomstu. Sama na svůj profil do záplavy snímků nové kolekce přidala i fotku, kde si užívá v bazénu se svou dcerkou Harper. V plavkách se slavná návrhářka moc často neukazuje.

Snímek přidala na oslavu britského svátku matek, který letos připadl na 27. března. Britové oslavují své maminky čtvrtou postní neděli. Beckhamovi si v tento den přáli vzájemně a Victoria přidala i snímek s maminkou, který najdete níže v galerii. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků