Bendig ve Výměně manželek Super.cz

Další známá dvojice ve Výměně manželek. Místo mamky přijde do rodiny další chlap a nebude nouze o slzy

Po Danielu Krejčíkovi s Matějem Stropnickým a Jaromíru Noskovi s přítelkyní Zuzanou se do reality show Výměna manželek chystá další známý pár. A bude to o to zajímavější, jelikož jde opět o stejnopohlavní dvojici. V dalším díle se objeví Jan Bendig (28) se svým životním partnerem Lukášem Rejmonem.

Do domu se mu snažil vloupat zloděj a neodradil ho ani soused Muradov. Zpěvák ze SuperStar popsal otřesný zážitek

„Každý z nás v hloubi duše chce něco takového vyzkoušet a nemá na to koule. My jsme byli osloveni a musím říct, že to byla nádherná zkušenost,“ svěřil se Super.cz Bendig na oslavně narozenin bývalého manažera Ivety Bartošové Tomáše Gottlieba.

Zdá se, že zpěvák rozhodnutí odhalit své soukromí v reality show nelituje. Ostatně není se čemu divit, když se nedávno objevil i v pořadu konkurenční televize Like House.

Přítel Jana Bendiga byl zproštěn obvinění z obchodování s bílým masem. Od soudu odešel s podmínkou

Překvapení, že místo nové ženy dorazí do domácnosti muž, se prý tentokrát konat nebude. „Bylo to vtipné. Nevěřili totiž, že tam s nima budu já. Hledali všude po době nějakou opravdovou ženu. Pak byli z toho nadšení, že vyhráli jackpot. Rodina byla skvělá,“ říká Honza, který napovídá, že v jeho díle nebude nouze o emoce. „Bude se tam dít hodně věcí kromě dramat. Dojde i na slzy, hodně slz.“

U Honzy a Lukáše se díky jejich účasti v pořadu znovu otevřelo téma pořízení vlastních potomků. „V nejbližších třech, čtyřech letech bych chtěl mít svoje,“ prozrazuje Jan Bendig. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků