Na přípravu na společenskou akci jí prý stačilo dvacet minut.

Na přípravu na společenskou akci jí prý stačilo dvacet minut. Michaela Feuereislová

Drbnu ze Slunečné byste ve velké večerní nejspíš nepoznali. Řandová se nechala slyšet, jak se udržuje v kondici

Patří mezi nejobsazovanější české dabérky současnosti, a díky roli jedné z drben v seriálu Slunečná zná Reginu Řandovou stále větší množství lidí. Ona sama říká, že jí role sedla, a to nejen díky tomu, jak byla napsaná, ale i díky partičce v dámském podání, která byla povolána do zbroje.

Je dotočeno, přišel čas na trochu odpočinku, a tak se vydala s Evou Decastelo a Denisou Nesvačilovou do Brna na Diamantový ples.

Po rozvodu jsem měla hodně hluboko do kapsy: Herečka ze Slunečné vzpomíná na chvíle, kdy jí bylo nejhůř

Představitelka Jolanky ve filmu Bota jménem Melichar nám prozradila, že se momentálně nevěnuje divadlu, vrhla se však do dabingu a má před sebou 60 dílů francouzského krimi seriálu. Její velkou radostí jsou však vnuci, které hlídá minimálně jeden den v týdnu, ale také golf, kterému před léty propadla.

Milovanou manželku a novorozenou dceru opouští Leoš Mareš jen občas. Tady udělal výjimku

„Letos začnu sedmou sezonu, je to obrovský relax, odreagování se od setkávání s lidmi, které je součástí mé práce. Tady mohu být sama sebou, když chci jít sama, jdu sama, ale mám super partu holek v mém věku, se kterými strašně ráda chodím,“ prozradila dabérka a nadšená golfistka, která také velice často chodí hrát s partnerkou syna, která ještě oficiální snachou není, ale svatba se už chystá. „Mají spolu už dvě děti, tak je na čase,“ svěřila se plná očekávání a radosti. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků