Kate Beckinsale dělala společnost Jasonu Momoovi.

Kate Beckinsale dělala společnost Jasonu Momoovi. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Osvobozený Jason Momoa dorazil na Oscary sám: Na večírku už jeho sako zahřívalo sexy kolegyni

V lednu šokovali Jason Momoa (42) a Lisa Bonet (54) rozchodem. Na udílení Oscarů tak v neděli dorazil herec bez doprovodu. Po ceremoniálu se ale přesunul na tradiční after party, kde mu dělala společnost Kate Beckinsale (48).

Herečka vynesla velmi sexy model, ve kterém jí ale nejspíš bylo chladno. Aby nenastydla, vzdal se pověstný gentleman Momoa svého saka. A zjevně si společnost jeden druhého užívali.

Rozchod po 16 letech vztahu! Jason Momoa (42) a Lisa Bonet (54) se vzájemně osvobodili

„Stáli spolu na baru, bavili se a smáli. Oba vypadali spokojeně,“ uvedl zdroj pro E! News.

Doplnil, že herec korzoval a bavil se například i s dcerou odloučené manželky Zoë Kravitz nebo zpěvačkou Ritou Orou či herečkami Jessicou Albou a Siennou Miller.

Jason má s Bonet děti Lolu (14) a Nakoa-Wolfa (13), vzali se v roce 2017. Rozchod oznámili společným prohlášením, v němž uvedli, „že se jejich cesty rozešly a vzájemně se osvobodili“.

Takhle „hrozná fosilie“ nevypadá: Sexy fotka slavné herečky (45) fanouškům zpříjemnila den

Beckinsale má dospělou dceru Lily s hercem Michaelem Sheenem. V minulosti byla jednou vdaná a proslula svou zálibou ve výrazně mladších partnerech. Pozdvižení vyvolal například její románek s Petem Davidsonem, který nyní randí s Kim Kardashian. Není jasné, jestli Kate aktuálně s někým randí, naposledy byla ve vztahu s hudebníkem Goodym Gracem (23), ale rozešli se v říjnu 2020. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků