Leoš Mareš byl v myšlenkách se svou dcerkou Alex.

Leoš Mareš byl v myšlenkách se svou dcerkou Alex. Michaela Feuereislová

Milovanou manželku a novorozenou dceru opouští Leoš Mareš jen občas. Tady udělal výjimku

Na začátku března se Leoš Mareš (47) stal otcem. I když se moderátor snaží maximálně věnovat své manželce Monice a novorozené dcerce Alex, práci se úplně nevyhýbá. Mareš opět moderoval tradiční Diamantový ples v Brně. „Já se teda domnívám, že by se měl udělat ještě jeden ples, a to letní, aby se to číslo vyrovnalo, jinak nám to tady bude haprovat,“ řekl Super.cz na akci moderátor.

Večer, který v Brně zahájil plesovou sezónu, se nesl v duchu radosti ze vzájemného setkávání. Na otázku proč bylo o něco méně návštěvníků, než tomu bývalo léta před covidem, měl Mareš také speciální vysvětlení,

"Tentokrát si totiž nemohl koupit lístek každý, letos sem můžou jen ti lidé, co si koupí vstupenku a k tomu jsou pěkní a milí, musí prostě u vstupu projít takovým “facecontrolem“. Takže vy všichni, co zde jste, jste se kvalifikovali. A ti co neprošli, jsou venku na parkovišti, proto jsou plná parkoviště lidí v róbách a oblecích. Gratuluji vám!“ smál se.

Šťastný jako blecha. Vysmátý Leoš Mareš se pochlubil rozkošnou dcerou

Na všech bylo znát, jak jsou rádi, že se po dlouhé době zase vidí, můžou si zavzpomínat, zatančit a i zazpívat. V druhé části večera známý moderátor totiž připravil diskotéku, která trvala až do ranních hodin a na ní se tančilo a zpívalo ostošest.

Rodinka už je z porodnice doma: Tuhle krásnou postýlku pořídili Leoš Mareš s manželkou jejich rozkošné Alex

Letos byl ovšem moderátor přešťastný a ke zpěvu měl opravdu pádný důvod. A ten se jmenuje Alex – jeho čerstvě narozená dceruška. Takže když zpíval, tak nezapomněl měnit texty a dávat do písní vyznání právě pro ni. „Musím říct, že to byl pro mě letos nejpohodovější ročník,“ dodal těsně předtím, než odjel domů za svými holkami. Ačkoliv byl po náročném večeru opravdu utahaný, spěchal rovnou domů za Alex a Monikou. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků