Kourtney Kardashian a Travis Barker zavítali na Oscary.

Kourtney Kardashian a Travis Barker zavítali na Oscary. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Ani na Oscarech si neodpustili projevy vášně: Snoubenec Kourtney Kardashian neudržel ruce v klidu

Kourtney Kardashian (43) a Travis Barker zavítali na nedělní Oscary a byli hned středem pozornosti. Je to poprvé, co někdo z klanu slavných sester dostal pozvání na prestižní událost. Její snoubenec tam totiž vystupoval, a tak měla Kourtney možnost ho jít podpořit.

Hvězdná dvojice se k sobě měla, jak je ostatně u nich zvykem. Předvedli žhavou líbačku a bubeník nenechal ruce v klidu ani při další pózovačce před tradiční after party Vanity Fair. Svou drahou polovičku vášnivě chytal za zadek.

Kourtney a Travis se zasnoubili v říjnu loňského roku. Spojováni byli zhruba od začátku roku 2021, ale mnoho let se předtím přátelili.

Snaha o miminko zatím není žádný med: Umělé oplodnění u mě vyvolalo menopauzu a tloustnutí, tvrdí Kourtney Kardashian

Aktuálně se pár snaží o společného potomka, Kardashian podstupuje umělé oplodnění a nedávno přiznala, že kvůli tomu přibrala a proces u ní navíc „spustil menopauzu“. Vše poctivě dokumentuje pro rodinnou reality show Karadshianovi, která startuje na Hulu a Disney+ 14. dubna.

Kourtney už je trojnásobnou matkou. Z desetiletého vztahu s podnikatelem Scottem Disickem má Masona (12), Penelope (9) a Reigna (7). Barker má s exmanželkou Shannou Moakler Landona (18) a Alabamu (16). 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků