Venus Williams a Serena Williams na vyhlášení Oscarů

Venus Williams a Serena Williams na vyhlášení Oscarů Profimedia.cz

Hodně odvážné výstřihy. Venus a Serena Williamsovy oslnily na Oscarech v sexy modelech

Slavné tenisové sestry Venus (41) a Serena (41) Williamsovy si nemohly nechaly ujít vyhlášení filmových Oscarů.

Will Smith (54) zde totiž přebíral Oscara za nejlepšího herce v hlavní roli v životopisném dramatu Král Richard: Zrození šampiónek. Snímek pojednává o Richardu Williamsovi, tatínkovi a trenérovi slavných tenistek, kterému se podařilo udělat z Venus a Sereny sportovní hvězdy první velikosti.

VIDEO: Skandál na Oscarech! Will Smith v přímém přenosu vrazil facku kolegovi, který si utahoval z jeho ženy

Jak už jsme u Venus a Sereny zvyklí, obě zaujaly především svým odvážnými outfity. Na červeném koberci pózovaly v róbách s odvážnými výstřihy. Sestrám se naštěstí nestal žádný trapas a ňadra zůstala ukryta pod rafinovaným modelem.

Jejich sexy outfit ale nebudil takovou pozornost, jakou by si jistě zasloužil. Filmový svátek totiž narušil přímo oceněný Will Smith, který ještě předtím, než převzal Oscara, vlepil facku komikovi Chrisi Rockovi, jenž si dělal legraci z účesu jeho ženy trpící alopecií.

My všichni v ten moment: Reakce Nicole Kidman na facku na Oscarech je hitem internetu

Příběh rodiny Williamsových tak zůstal kvůli skandálu zcela upozaděn, což si později Smith uvědomil a mrzelo ho to. „Richard Williams byl urputný ochránce své rodiny,“ řekl v děkovné řeči herec, který tak narážel na nepříjemný incident. Přidal také omluvu filmové akademii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků