Perfektně ostré vidění s biometricky inteligentními brýlemi

Potřebujete dobře vidět na blízko i do dálky? Vyzkoušejte biometrické brýle německého výrobce Rodenstock. Varianta B.I.G. EXACT™ jsou biometrické brýlové čočky vyrobené z přesně změřených biometrických údajů oka. Typ B.I.G. NORM™ obsahuje brýlové čočky využívající biometrický model oka vytvořený technologií umělé inteligence. Obě řady tak představují revoluci ve světě vidění a brýlové optiky.
Biometricky inteligentní brýle jsou vyrobené podle přesného modelu vašeho oka

Biometricky inteligentní brýle jsou vyrobené podle přesného modelu vašeho oka

Právě vysoký stupeň biometrické preciznosti těchto individuálních brýlových čoček, založených na přesném modelu oka nositele, inspiroval výrobce k názvu B.I.G. EXACT™. Rodenstock, jako jediný výrobce na trhu zohledňuje tvar a velikost každého oka, což je v oboru naprosto jedinečné. Díky přesnému měření speciálním přístrojem DNEye® Scanner se změnil způsob výpočtu progresivních brýlových čoček. Pouze přesným změřením každého oka mohou vzniknout individuální brýlové čočky, které svému nositeli poskytnou to nejostřejší možné vidění. Ostřejší vidění s brýlemi vyrobenými přesně na míru vašeho oka je na dosah. Oční optik dnes může nabídnout zákazníkům maximální biometrickou přesnost, a to změřením všech důležitých parametrů každého oka, kterými jsou nejen jeho délka, která se u jednotlivých očí může lišit o více než centimetr, ale i dalších několik tisíc datových bodů. Najděte nejbližší optiku, které měří potřebné biometrické parametry a zažijte to nejostřejší vidění i vy.

Více informací
nyní na rodenstock.cz
Revoluce v biometrické přesnosti měření DNEye®Scannerem

Revoluce v biometrické přesnosti měření DNEye®Scannerem

Brýlové čočky B.I.G. EXACT™ jsou založeny na přesném biometrickém modelu oka a na trhu znamenají nejen naprostou revoluci v přesnosti měření zraku a následném výpočtu brýlové čočky, ale také náskok před ostatními výrobci. To potvrzuje i množství spokojených zákazníků s perfektním viděním. Postup je snadný, stačí navštívit očního optika,který změří biometrii vašeho oka technologií DNEye®, následně je pro každé oko je vytvořen přesný model, který zahrnuje všechna důležitá a relevantní biometrická data. Ta následně vstupují přímo do výpočtového centra a díky tomu je možné vyrobit brýlové čočky na míru každému nositeli. Dokonale padnoucí brýle znamenají to nejostřejší možné vidění v každém úhlu a v celé ploše brýlové čočky.

Více informací
nyní na rodenstock.cz
Biometricky inteligentní brýle vyrobené pomocí umělé inteligence

Biometricky inteligentní brýle vyrobené pomocí umělé inteligence

Překonáním staré a již zažité normy, podle které postupuje při výrobě progresivních čoček většina výrobců. Jejich jediným datovým vstupem je standardní test zraku a čtyři průměrné refrakční hodnoty z něj. Pokud se brýlové čočky vyrábí pouze na základě těchto hodnot, jsou místo přesných biometrických údajů oka používány pouze přibližné hodnoty z redukovaného modelu, které ale vyhovují pouze 2 % očí! Protože se však jednotlivé oči liší, svým tvarem i refrakčními vlastnostmi, bylo nutné vytvořit nový standard, který zajistí při výrobě čoček vyšší úroveň biometrické přesnosti. Za pomoci velkého množství dat z předchozích měření, se zapojením technologie umělé inteligence, vznikly čočky B.I.G. NORM™, které ocení každý nositel brýlí, který chce zažít komfort a ostré vidění, ale nemá k dispozici přesná měření z DNEye® Scanneru, ale pouze zmíněné standardní hodnoty refrakce. Brýlové čočky, vyrobené podle nové normy za pomoci unikátní technologie umělé inteligence se nazývají B.I.G. NORM™.

Více informací
nyní na rodenstock.cz
Umělá inteligence představuje nový standard pro výpočet brýlových čoček

Umělá inteligence představuje nový standard pro výpočet brýlových čoček

Ve spolupráci s Univerzitou aplikovaných věd v Mnichově byly podrobeny brýlové čočky B.I.G. NORM™, vytvořené pomocí umělé inteligence externímu testování. Přínosy pro lepší vidění byly jednoznačné: 97 % nositelů pociťovalo menší periferní aberaci a 91 % zaznamenalo menší plovoucí efekt. Další výsledky studie zahrnovaly širší progresivní zónu čočky u 94 % případů a snížení aberace do dálky v 97 %. Odhalení korelace mezi biometrickými parametry oka a standardními hodnotami refrakce umožnilo nastavit novou normu pro výpočet, která pracuje s daleko přesnějšími hodnotami biometrických parametrů oka. Využitím umělé inteligence (Artificial Inteligence - AI) je tak možné vytvořit přesný biometrický model oka, se standardnímu hodnotami refrakce jako vstupních údajů poskytovaných každým optometristou. Výsledkem jsou přesnější biometrické čočky i v těch případech, kdy nejsou k dispozici přesná měření DNEye® Scannerem. Brýlové čočky, vytvořené pomocí umělé inteligence nesou označení B.I.G. NORM™.

Více informací
nyní na rodenstock.cz
Lepší vidění s čočkami B.I.G. NORM™ nebo B.I.G. EXACT™

Lepší vidění s čočkami B.I.G. NORM™ nebo B.I.G. EXACT™

Potřebujete dobře vidět na blízko i do dálky? Vyzkoušejte první biometricky inteligentní brýle na světě! Koncept biometricky inteligentních brýlí (B.I.G.) je cestou k ostřejšímu vidění skutečně pro všechny. Jedinečnost konceptu spočívá v přesné biometrii oka, kterou tvoří kromě jeho délky především astigmatická i sférická refrakční síla rohovky, průměr zornice, tloušťka rohovky, ale i mnoho dalších hodnot. Přestože přesnost a výhody čoček B.I.G. EXACT™, vyrobených na základě přesných měření DNEye® Scannerem jsou stále bezkonkurenční, biometrické vidění pro všechny znamenají teprve brýle s umělou inteligencí, s brýlovými čočkami B.I.G. NORM™. S nimi vstupujeme do éry biometrické revoluce s konceptem systému lepšího vidění: B.I.G. VISION™ FOR ALL.

Více informací
nyní na rodenstock.cz

Časová osa článků