Rapper Fedez podstoupil náročnou operaci.

Rapper Fedez podstoupil náročnou operaci. Profimedia.cz

Populární hudebník (32) a manžel módní ikony bojuje s rakovinou slinivky: Fanouškům se ozval po šestihodinové operaci

Italský rapper Fedez potvrdil rakovinu slinivky. Fanouškům se ozval z milánské nemocnice San Raffaele, kde mu operovali tumor. Teprve dvaatřicetiletý dvojnásobný otec patří mezi nejpopulárnější italské muzikanty.

Už minulý týden přiznal, že je nemocný, tehdy ale nesdělil, o jak závažnou diagnózu jde.

„Minulý týden jsem zjistil, že mám vzácný neuroendokrinní nádor slinivky břišní,“ popsal v aktuálním postu na Instagramu, kde ho sleduje přes 13 milionů fanoušků.

Rakovina vzala hvězdě Správné Susan dva sourozence, teď s ní bojuje sama: Jak je na tom poté, co jí odebrali část plíce?

„Takový ten, který, pokud ho neodhalíte včas, není dobrým spolubydlícím pro vaše tělo. Proto jsem musel na operaci, která trvala 6 hodin. Odstranili mi část slinivky, včetně tumoru. Je to dva dny, jsem v pořádku a nemůžu se dočkat, až se vrátím domů k dětem,“ vzkázal.

Rapperovou manželkou je italská influencerka, podnikatelka, návrhářka a modelka Chiara Ferragni (35). I ona informovala fanoušky o situaci na svém profilu, kde se podělila o fotku s manželem.

„Báli jsme se všeho. Diagnózy, operace, zotavování, o naše životy a budoucnost naší rodiny. Operace proběhla úspěšně a teď se zotavuje. Doufejme, že nám zbydou jen vzpomínky na černé momenty, které nám opět připomněly, jak je důležité žít život naplno každý den,“ uvedla Ferragni s poděkováním všem, kteří se za jejího manžela modlili a posílali jim sílu.

Italská módní hvězda předvedla štíhlé tělo v bikinách jen tři měsíce po porodu druhého potomka

Bloggerka a rapper se vzali v roce 2018 a mají čtyřletého syna Lea a roční Vittorii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků