Pamela Anderson

Pamela Anderson Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Černé oční stíny a ultra tenké obočí: Pamela se svého líčení z mládí nechce vzdát, i když už jí moc nelichotí

Pamela Anderson (54) získala novou roli na Broadwayi, a tak se začala znovu více objevovat ve společnosti. Za jeden den se ukázala na třech místech ve třech různých outfitech. Co zůstalo stejné, bylo její výrazné líčení.

Pamela bude hrát Roxie Hart v muzikálu Chicago, kterou si ve filmové verzi zahrála Renée Zellweger (53). Blonďatá plavčice se v roli objeví od půlky dubna a svůj debut v muzikálu šla odprezentovat do Good Morning America v bílých šatech bez výstřihu, zato s vysokým rozparkem.

Žena chce vypadat jako Pamela Anderson: Za zákroky dala už skoro dva miliony

Čemu je ovšem Anderson věrná, je velmi tmavé líčení očí, které s přibývajícím věkem jejím očím moc nelichotí. Ty vypadají maličké i díky tomu, že zůstala u trendu z devadesátek, kterým bylo velmi tenoučké obočí. Je pravda, že po častém trhání by jí už nejspíš o tolik širší nedorostlo, ale dnes je mnoho možností, jak výraz obličeje zjemnit. Pamela ovšem nikdy nerazila heslo, které říká, že méně je někdy více.

Ještě týž den, kdy byla v ranní show, se objevila na tiskovce k muzikálu Chicago, a to už na sebe oblékla černé šaty. Tmavé oči z rána zůstaly a přidala i výrazně tmavou rtěnku, jak se můžete podívat do galerie.

Šestý rozvod Pamely Anderson! 13 měsíců po svatbě s bodyguardem sundala prstýnek

Ještě tentýž den vyrazila se svým synem Brandonem Thomasem Leem, který ji doprovázel i na ranní vysílání, na večeři v New Yorku. Na tu znovu zvolila pouzdrové černé šaty a zjemnila rtěnku. Kdyby ubrala i na očích, určitě by jí to i v obličeji ubralo pár let... 

Líbí se vám Pamela v líčení, jaké si oblíbila?

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků