Natasha Lyonne jako Jessica v komedii Prci, prci, prcičky

Natasha Lyonne jako Jessica v komedii Prci, prci, prcičky Profimedia.cz

Poznali byste zkušenou Jessicu z Prciček, která holkám radila, „jak na to“? Podívejte se, jak dnes vypadá

Teenagerovská komedie Prci, prci, prcičky vtrhla jako velká voda na filmová plátna koncem devadesátých let. Film o partičce středoškoláků, kteří sbírají první sexuální zkušenosti, byl velmi populární, a tak vznikla i další pokračování.

Mezi filmovými studenty vyčnívala postava kudrnaté Jessiky, jež jako jediná mezi svými spolužáky oplývala sexuálními zkušenostmi. Roli kamarádky, jež spolužačkám radila, „jak na to“, ztvárnila herečka Natasha Lyonne (42).

Flétnistka z Prciček slaví 48: Podívejte se, jak se od dob slavné komedie změnila a kdo je její manžel

Tehdy to pro ni byla spíše menší role, protože v Prcičkách dostávali největší prostor Jason Biggs alias milostný smolař Jim nebo Tara Reid jako krásná blondýnka Vicky. Dnes byste Natashu Lyonne téměř nepoznali, protože vypadá úplně jinak než v legendárních Prcičkách.

Vzpomínáte na Vicky z Prciček? V bikinách byste herečku možná ani nepoznali

Z kudrnaté studentky je dnes šarmantní zrzka, která jde z role do role. Diváci ji mimo jiné znají z oceňovaných seriálů Orange Is the New Black nebo Russian Doll.

Co se týče filmové tvorby, naposledy si tato rodačka z New Yorku zahrála v dramatu The United States vs. Billie Holiday. Jak dnes vypadá, si prohlédněte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků