Jason Momoa a Lenny Kravitz

Jason Momoa a Lenny Kravitz Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Ani jednomu manželství s krásnou herečkou nevyšlo. Přátelství dvou slavných mužů to ale neohrozilo

Zpěváka Lennyho Kravitze (57) a herce Jasona Momou (42) pojí nejen přátelství, ale také žena, herečka Lisa Bonet (54), kterou měli oba, pochopitelně každý v jiné době, za manželku. Ani jeden svazek bohužel nevydržel.

První manželství slavné herečky a rockera trvalo mezi lety 1987 - 1993, druhé s Momoou se rozpadlo letos po necelých sedmnácti letech. Krach vztahu oznámili ve společném prohlášení na Instagramu.

Otvírají takhle kokos všichni tátové? Tato fotka Lennyho Kravitze vzbudila pozornost nejen jeho dcery

„Láska mezi námi trvá a vyvíjí se způsobem, který si žádá být poznán a prožíván. Vzájemně se osvobozujeme, abychom se mohli stát těmi, jimiž se učíme být...“ zaznělo mj. v textu.

Milostný život však nezasahuje do přátelství, které mezi Kravitzem a Momoou panuje a o němž své fanoušky už několikrát přesvědčili. Naposledy před pár dny a poprvé od oznámení rozvodu Bonet a Momoy.

Kravitz sdílel společnou fotku z vyjížďky na motorkách, u níž přítele označil za bratra, ten mu odpověděl, že ho má rád.

Snímek komentovala i dcera Kravitze a Bonet, herečka Zoë Kravitz (34), která oběma mužům vzkázala, že je miluje. „Není to rozkošné?“ doplnila. Je! 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků