Halsey

Halsey Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Třpytivé krystaly zakryly jenom to nejnutnější: Sexy zpěvačka vynesla necelý rok po porodu hodně odvážný model

Zpěvačka Halsey (27) se postarala o to, aby byla na udílení hudebních cen iHeartRadio Music Awards středem pozornosti. Vynesla totiž outfit složený z krystalů Swarovski, který zakrýval jen nutné minimum.

Model vznikl ve spolupráci se značkou prádla Andres Sarda a kromě vršku, který popová diva jako by ani neměla, se skládal z rozšířených černých kalhot.

Loni v červenci se Halsey stala poprvé matkou, syna Endera má s partnerem Alevem Aydinem. Už pár měsíců po porodu vynášela sexy outfity, okamžitě totiž měla zpátky štíhlou figuru, kterou měla před těhotenstvím.

Zpěvačka ukázala své tělo bez retuše: Nechci přiživovat iluzi o tom, jak skvěle máte vypadat po porodu

Ačkoliv ji za to fanoušci opěvovali, zpěvačka odmítala vytvářet iluzi, že takhle vypadají všechny matky po porodu. Promluvila proto k fanouškům prostřednictvím Instagramu, kde se podělila o neretušované snímky těsně po narození syna.

„Nerada bych přiživovala iluzi, že byste se měly cítit a vypadat skvěle ihned po porodu. To nebyl můj záměr. Nikdy už nebudu mít své předporodní tělo zpátky a nezáleží na tom, jak se změnilo, protože já mám nyní dítě. A to mě navždy změnilo emocionálně, duchovně i fyzicky. Tahle změna je trvalá a já nic nechci vracet zpátky,“ dala jasně na srozuměnou.

Své perfektní křivky se ale rozhodně nebojí předvést a nutno poznamenat, že figuru má opravdu skvělou, jak se můžete přesvědčit v naší galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků