Tereza Ramba

Tereza Ramba Michaela Feuereislová

Drdol hrůzy pro maskéry stále drží, vtipkovala Tereza Ramba u kojení malé dcery. Tepláky teď skoro nesundá

Herečka Tereza Ramba (33) je už dvojnásobnou maminkou. Syn Mikuláš se dočkal sestřičky, kterou herečka a její manžel Matyáš pojmenovali Mira. Tereza omezila pracovní aktivity a mateřství si naplno užívá. Fanouškům se teď pochlubila kojící fotkou v teplákách. A i na té jí to moc slušelo, ač si to herečka tak úplně nemyslela.

„Mám chuť vám sem dát vyňuňanou sexy fotku v teplákách. Pravda je, že z nich nevylezu. Pravda taky je, že ty fotky neumím stáhnout z počítače, Maty hraje a já koupu DVĚ děti (nereálné). Hlavní pravda ale je, že reálně vypadám takhle. Tohle je asi půl hodiny před vstupem na jeviště. Drdol hrůzy pro maskéry stále drží,“ smála se dvojnásobná maminka, která dceru nakojí, takřka kdekoliv to jde.

„Láska je, lidé. A kojit se v ní dá horem i dolem. Kojení zdar a NeKojení taky, chci zdůraznit, že nejsem propagátor ničeho, ať si každý dělá tak, jak to cítí,“ zdůraznila herečka, jež už dostává pracovní nabídky. Většinu času chce ale trávit s dětmi.

Dva měsíce po porodu vypadá neskutečně: Tereza Ramba zhubla všechna těhotenská kila a předvedla se v odvážném modelu

„Něco pracovního se rýsuje, ale úplně minimálně. Chci mít opravdu co nejvíc volna, protože si myslím, že jediné, co můžeme dát těm dětem, je náš čas,“ řekla Super.cz na premiéře filmu Betlémské světlo. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků