Pocah

Pocah Profimedia.cz

Sexy zpěvačku hospitalizovali kvůli zadržování plynů: Styděla se je vypouštět před partnerem

Partnerské vztahy mají mnohdy několik fází. Začátky jsou zpravidla zalité sluncem, ale také mohou být o něco méně pohodlné. Než partneři dospějí do fáze, kdy si před sebou začnou ulevovat, často to trvá a může jim to pěkně znepříjemnit život. Brazilská zpěvačka Viviane de Queiroz Pereira, více známá pod pseudonymem Pocah (27), by mohla vyprávět.

Na Instagramu, kde ji sleduje přes 15 milionů lidí, se podělila o fotky z nemocnice. „Probudila jsem se v 5:30 ráno s ukrutnými bolestmi břicha a skončila v nemocnici,“ popsala.

Televizní hvězda s českými kořeny prodává své pšouky: Vydělá i milion týdně

Hned ale ujistila fanoušky, že je v pořádku. „Nebojte, jsem v pohodě, lidi, prostě jenom zaražený prdy,“ přiznala.

„Holky, nebojte se prdět před svými kluky. Mnohem trapnější totiž je, když partnera musíte v noci vzbudit kvůli bolestem, on vás odveze do nemocnice a tam vám sdělí takovou diagnózu,“ vzkázala ženám.

„Od teď už je zadržovat nehodlám,“ zařekla se s tím, že jí podali léky a bylo po problému.

Televizní hvězdu s českými kořeny, která vydělala miliony prodejem svých pšouků, hospitalizovali: Vypouštěla moc plynů

Brazilská diva prorazila v roce 2012 se songem Mulher do Poder, tehdy ještě pod přezdívkou Pocahontas. Tu začátkem roku 2019 zkrátila na Pocah, když podepsala smlouvu s Warner Music Group.

Od roku 2019 je jejím partnerem podnikatel Ronan Souza. A vzhledem k tomu, že se v říjnu loňského roku zasnoubili, nejspíš bude opravdu načase posunout vztah do další fáze. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků