Jodie Turner-Smith a Joshua Jackson

Jodie Turner-Smith a Joshua Jackson Profimedia.cz

Pacey z Dawsonova světa zapózoval vedle úplně nahé manželky: Mrkněte, jak pikantní fotku okomentoval

Při pohledu na nejnovější snímky Jodie Turner-Smith (35) s manželem Joshuou Jacksonem (43) vám spadne čelist. Modelka na něm totiž pózuje zcela nahá na balkoně hotelu Waldorf Beverly Hills, zatímco se k ní vine herec ve slušivém obleku.

„Kočka, která slízla smetanu,“ popsala fotografii, o kterou se podělila na Instagramu. A její muž si nemohl odpustit komentář.

„Tím myslíš mě, že jo? Já jsem kočka, co slízla smetanu, protože...wow,“ komentoval příspěvek své ženy Pacey z Dawsonova světa.

V těchto šatech ji nešlo přehlédnout: Manželka Paceyho z Dawsonova světa pojala pózování na červeném koberci po svém

Snímek, který vzbudil hodně pozornosti, nejspíš pořídili 13. března před udílením Critics' Choice Movie Awards, kam vyrazili společně. Joshua byl nominován za výkon v minisérii Dr. Death.

Jodie, která je také herečkou a aktivistkou, odvaha rozhodně nechybí. Díky ní ostatně sbalila i svého muže. Seznámili se na akci, kam vynesla peprné tričko, které neuniklo Joshuově pozornosti.

„Všimla jsem si Joshe první a hned věděla, že ho chci,“ rozpovídala se dříve v talk show Setha Meyerse.

Pacey z Dawsonova světa zvěčnil manželku při porodu: Fotka zaujala i přední módní magazín

„Když mě zahlédl, dělala jsem, že ho nevidím. Měla jsem na sobě triko z komedie Sorry to Bother You s nápisem ‘The Future is Female Ejaculation‘ (budoucnost je ženská ejakulace pozn.), které ve filmu oblékla Tessa Thompson. Její postava se jmenovala Detroit. Joshua na mě přes celou místnost zavolal Detroite, a pak přišel a v podstatě mě pronásledoval po zbytek večírku,“ zavzpomínala.

Pár začal randit v říjnu 2018 po „úletu na jednu noc, který se vyvinul v něco víc“, jak popsala modelka. Svého vyvoleného pak požádala o ruku a vzali se v prosinci 2019. V dubnu 2020 přivítali dceru Janie. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků