Dominika Myslivcová se s vilou plnou influencerů loučí.

Dominika Myslivcová se s vilou plnou influencerů loučí. FTV Prima

Dominika Myslivcová končí v reality show Like House. Nahradí ji bývalá hvězda filmů pro dospělé

Stejně jako v předchozí řadě Agáta Hanychová (37), ani její nástupkyně Dominika Myslivcová (27) se v reality show Like House příliš dlouho neohřála. Ukončení jejího působení ve vile bylo plánované. Místo po ní převezme bývalá hvězda lechtivých filmů Silvia Dellai.

„Celá ta parta mně neskutečně přirostla k srdci. Byli to takoví moji mladší sourozenci. Budou mi hrozně chybět,“ loučí se s novými kamarády Myslivcová. „Doufám, že o víkendu ke mně přijdou všichni účastníci na grilovačku a dáme si společné karaoke. Věřím, že naše přátelství neskončí mým odchodem z vily,“ dodává blondýnka, která si v začátcích své kariéry vysloužila přezdívku Česká Barbie.

Budete v šoku: Tohle jsou ty nejdrsnější hejty, jaké kdy Dominika Myslivcová schytala

Již 28. března se fanoušci pořadu můžou těšit na novou posilu týmu, bývalou hvězdu erotických filmů Silvii, která má kořeny v Itálii a dnes se živí jako influencerka a DJka, která miluje vaření. Mimo jiné se věnuje bojovým sportům, o čemž svědčí její sociální sítě a vyrýsovaná figura.

„Trochu se bojím toho prvního momentu, až se tam objevím. Jsem zvědavá, jak se ostatní zatváří,“ neskrývá obavy z nástupu do vily Silvia. „Jsem horká krev, ale umím se kontrolovat,“ prozradila o sobě nová soutěžící. Reality show vysílá stanice Prima Show. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků