Karel Zima pomáhá dětem z Ukrajiny a chystá svatbu.

Karel Zima pomáhá dětem z Ukrajiny a chystá svatbu. Herminapress

Štamgast ze Slunečné má s o 19 let mladší snoubenkou doma Itálii. A pochvaluje si ji!

Karel Zima (50) se nyní v práci nezastaví. Má po premiéře představení Půjdeš mi za svědka, dotočil několikadílný seriál Jitřní záře, čeká ho natáčení komedie z prostředí vaření a těší se na hraní na Shakespearovských slavnostech.

A do toho si žije nový soukromý život s o devatenáct let mladší snoubenkou Lucií Kumbárovou. V jejich vztahu prý nuda rozhodně nehrozí. „Někdy je to romantika a někdy Itálie, ale je nám fajn. I ta Itálie funguje nádherně, to udobřování stojí za to. Žijeme teď stěhováním do nového, tak jsme ve fázi zařizování,“ pochlubil se Zima, kterému se blíží svatební den.

Karel Zima ze Slunečné má vlastní talk show: Zpovídal popeláře, starostu, chirurga i producenta porna

A tam to herec, známý bujarými oslavami, pořádně roztočí. „No, oslavím to, ne že ne, ale už tak neblbnu. Žiju zdravěji a klidněji. Ale není to kvůli mé přítelkyni, ale díky mé přítelkyni,“ vysekl poklonu své lásce zamilovaný Karel Zima, který už byl jednou ženatý a má dvacetiletou dceru a sedmnáctiletého syna. Miminko by si moc přál i se svou budoucí druhou manželkou. „Nebráníme se tomu, necháváme tomu volný průběh a rádi bychom miminko," prozradil Super.cz nedávno.

Zima je také znám tím, že rád pomáhá druhým. Hodně ho proto zasáhla i válka na Ukrajině a snaží se pomáhat, jak se dá. Vystupoval na koncertě pro Ukrajinu a pro dobročinné účely dokonce vydražil čepici, se kterou odehrál svou roli v seriálu Slunečná.

Nejen zásnuby a svatba: Štamgast ze Slunečné chce s o 19 let mladší snoubenkou i miminko. Sám už 2 děti má

„Ukořistil jsem tu čepici od holek z kostymérny Slunečné a s mojí přítelkyní jsme přemýšleli, jak ji charitativně využít. Čepici v dražbě koupila firma, kde pracuje pan Petr Zídek a koupili ji za dost peněz. Výtěžek šel na podporu dětí v náhradních rodinách,“ prozradil Karel Zima.

S Petrem Zídkem na charitě herec spolupracuje dál. Proto není divu, že se objevil na otevření mateřské školky pro ukrajinské děti, kterou Zídek s přáteli zřídili v sokolovně v Dolních Chabrech. „To je fantastický projekt. Zřídili v místní sokolovně hernu, kde budou mít ukrajinské děti denně školku, budou se učit jazyk a postupně se začleňovat do života, aby potom mohly nastoupit do české školky,“ řekl Karel Zima a uvedl, čím přispěl do školky on.

Pět měsíců po operaci: Známý seriálový herec promluvil o darování ledviny kolegovi, kterého viděl třikrát

„Na facebookových stránkách TJ Sokol Dolní Chabry jsem si přečetl celý seznam věcí, co školka potřebuje. Lidé už toho hodně přinesli, zbývaly dětské pláštěnky a holínky. Pláštěnky v obchodě už neměli, tak jsme s kolegou Petrem Stachem koupili alespoň čtyři páry holínek a takového velkého medvěda pro radost,“ uzavřel Zima. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků