Jana Doleželová

Jana Doleželová Foto: archiv J. Doleželové

S tímhle tělem bodovala před 18 lety v soutěži krásy: Čtyřicátnice Jana Doleželová předvedla figuru v plavkách

Loni v létě oslavila Jana Doleželová (40) kulaté narozeniny. Nejkrásnější lékárnice a držitelka korunky krásy z roku 2004 by stále mohla konkurovat mladším kolegyním. Modelka se totiž i po letech může chlubit fantastickou figurou.

Své křivky známá brunetka předvedla jen v plavkách. S dcerou Verunkou odjela za sněhem do Krkonoš a vedle lyžování a zasněžených kopců si společně užívaly také relax u bazénu. A právě plavání je modelčiným oblíbeným sportem.

Nejvnadnější česká Miss vyrazila do Alp a nestačila se divit: Bylo mi z toho smutno, říká

"Hlavně když jsem byla těhotná, plavala jsem hodně, dokonce ještě den před porodem," svěřila maminka takřka čtyřleté Veroniky. "Dcerka je na prvním místě. Trávíme hodně času na hřišti, běháním u bazénu, v zimě na horách,“ svěřila se Super.cz modelka.

Ve dvoudílném modelu dala Doleželová na odiv své štíhlé křivky, které má právě díky pravidelnému sportu. „Jano, máte nádherné plavky a sexy postavičku,“ nešetřili chválou fanoušci. „Jaký to je rok? 2000? Vypadáš fakt super,“ napsal jí ke snímku v další z obdivovatelů.

Před skoro čtvrtstoletím byla zvolena nejkrásnější Češkou. Jak teď vypadá kudrnatá misska, kterou už vzhled dávno neživí?

Nutno dodat, že shazování kil před letošní plavkovou sezónou známá lékárnice řešit nemusí. Už je totiž připravená. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků