Jan Kolomazník prodal chalupu po zesnulé manželce Evě Pilarové

Jan Kolomazník prodal chalupu po zesnulé manželce Evě Pilarové Michaela Feuereislová

Vdovec po Evě Pilarové (✝80) prodal její chalupu: Za 10 milionů ji koupila známá režisérka

Dva roky po smrti zpěvačky Evy Pilarové (✝80) se vdovec Jan Kolomazník rozloučil s chalupou na Českolipsku, kterou jeho zesnulá žena velmi milovala. Do rozlehlého stavení odjížděla z malého bytu v pražském Břevnově, kde s manželem žili.

Na chalupě trávila léto i se svojí maminkou Františkou, zvala si tam novináře a přátele, pro které bylo vždy dost místa, navařeno a napečeno. Místo si vymazlila, měla tam i sbírku zahradních trpaslíčků. A právě vzpomínky na šťastné časy vdovce přiměly, aby se s chalupou rozloučil. Ostatně pro něj samotného by byla opravdu moc velká. K dispozici má devět místností.

OBRAZEM: Fanoušci na Karla Gotta ani Evu Pilarovou nezapomněli. Takto chodí vzpomínat k místu jejich posledního odpočinku

Pozemek a dvě stavení, které zpěvačka koupila v roce 1968, prodal Kolomazník za 10 milionů korun režisérce Alici Nellis. "Aspoň tam bude umělecká duše," řekl deníku Aha! Kolomazník, který je rád, že chalupa skončila v dobrých rukou.

Zda se tam autorka seriálu Pustina či pohádky Sedmero krkavců s manželem, kameramanem Matějem Cibulkou a dětmi Ellou, Oliverem a Františkem odstěhuje, anebo ji budou mít jako letní sídlo, se teprve uvidí. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků