Gabriela Jiráčková

Gabriela Jiráčková Foto: archiv G. Jiráčkové

Aby jí neofoukla ňadra: Česká Barbie vystavila své dmoucí desítky na sněhu jen v růžové vestičce

Osobně jsme se potkali naposledy loni na podzim, ale pravidelně o sobě dává svým fanouškům vědět. Česká Barbie Gabriela Jiráčková (23) se tentokrát ohlásila ze slovenských hor. A nebyla by to ona, kdyby nezapózovala v pořádně provokativním outfitu.

Na zasněženou pláň vyrazila pouze v chlupaté růžové vestičce se sladěnou zimní obuví a dala nahlédnout do svého pořádně naditého dekoltu. Tak snad její plastikou zdokonalená ňadra velikosti deset neofoukla. "Nesmíme se přes to všechno přestat radovat z věcí, které jsme dosud měli rádi, zůstat kým jsme byli, neklesat na mysli a dál se dívat vzhůru a vpřed," nabádá v současné situaci své přiznivce.

Česká Barbie se silikonovými desítkami ukázala fotku v prádle z doby, kdy jí bylo 16 let. Překvapila přírodními čtyřkami

Na poslední plastice prsou byla Gabriela, která si na Instagramu říká Lolotabella, už předloni, má ale samozřejmě další plány, jak svůj zevnějšek vylepšit. A k tomu se chce také více věnovat hudební tvorbě.

"Mám připravený edukační projekt, který bude propojovat virtuální realitu s mými písněmi. Myslím, že to bude hodně zajímavé. Tahle moje stránka šla kvůli Barbie trochu do pozadí a teď se k ní vracím. Takže už to nebude jen o tom zevnějšku, ale i bez toho si to neumím představit," řekla Super.cz. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků