Agáto, ukaž, co skrýváš pod osuškou!

Agáto, ukaž, co skrýváš pod osuškou! Michaela Feuereislová

Pokochejte se: Vyzývavá Agáta Hanychová nás pustila pod osušku. Co jsme tam našli?

Modelka Agáta Hanychová (35) kromě nejintimnějších partií ukázala svým fanouškům snad už vše. Ať už prsa čtenářům prestižního pánského časopisu nebo další ladné křivky svého krásného těla v mnoha jiných případech. A když tentokrát odložila osušku, překvapila nás ještě jednou věcí. Mrkněte do galerie, čím se Agáta může chlubit.

Hanychovou jsme zastihli v tělocvičně v pražském Břevnově, kam začala docházet, aby si zpevnila postavu. A její úsilí se neminulo účinkem. „Chodím sem pravidelně, a i když mě lidé podezírají, že nežeru, pravdou je, že jsem prostě zhubla cvičením. Mám teď na Kryšpína i přítele mnohem víc energie,“ řekla nám mezi řečí, když obcházela v rámci třicetiminutového kruhového tréninku osm posilovacích strojů.

„Hlavně jsem ráda, že tohle je fitness čistě pro ženy. Takže nás tady neobtěžují žádní čumilové,“ pochvaluje si Agáta. A když pak sundala osušku po převlečení, předvedla nám krásně vypracované bříško. „Kulturistka ze mě nikdy nebude, ale chci se cítit líp. Patří to i k mé práci,“ dodala Agáta. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků