Iva Pazderková

Iva Pazderková Foto: archiv I. Pazderkové

Místo oslavy narozenin ukrutné bolesti: Iva Pazderková skončila na nemocničním lůžku

Takhle si oslavu narozenin rozhodně nepředstavovala. Iva Pazderková (42) předvedla nedávno na televizních obrazovkách, že je pořádná bojovnice. Už po vypadnutí ze Survivoru oznámila, že hodlá navštívit lékaře, aby ji dali po soutěži dohromady. A na její slova došlo, kvůli velkým bolestem musela okamžitě do nemocnice.

„Předevčírem jsem oslavila 42, včera od rána pracovala, a už týden si říkala, že ten věk je nějak sakra znát. Ve skutečnosti se moje ledviny s obrovským zápalem rozhodly hrát kámen-nůžky-papír, jen tedy naštěstí vynechaly ty nůžky a papír. To bych asi už vážně nedala. Stejně vyhrály,“ svěřila se herečka z nemocničního lůžka.

Iva Pazderková odnesla Survivor natrženými vazy a zlomeninami: Ale v hlavě to mám v pořádku, ujišťuje

„Bolest v mém životě včera vážně získala nový rozměr. Z natáčení jsem rovnou svištěla do Motola, kde jsou moc milí, a zopakovali mi už postopadesáté, že k lékaři se chodí hned, a že vydržet velkou bolest a horečku a přecházet záněty a kameny není flex... No. A já teď musím ležet, sypat různé meducíny a nemůžu týden pracovat,“ napsala Iva slovy dnešní mládeže, že nestarat se o své zdraví není projevem machrování. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků